Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
BAZÉN
DNES OTEVŘENO
PRO VEŘEJNOST
Sledujte rozpis drah
PARNÍ SAUNA
V PROVOZU

hledat
Areál krytého bazénu

Areál krytého bazénu

Bazén Ponávka

Co najdete v areálu Bazénu Ponávka

Bazén

Bazén se ukrývá v budově bývalých lázní za opraveným charakteristickým proskleným průčelím. "Pětadvacítka" je rozdělena na tři pohodlné dráhy o šířce cca 2,3 m. Svou hloubkou 1,15 - 1,60 m a teplotou vody 27 °C je určena především pro kondiční či relaxační plavání široké veřejnosti. Bazén je vhodný i pro imobilní návštěvníky.

Parní sauna

V bazénové hale se nachází i parní sauna. Před vstupem do ní můžete využít dvě sprchy. Parní sauna je určena maximálně pro 10 osob, disponuje vestavěnými reproduktory a lavice jsou vyhřívané po celé délce. Sauna je vytápěna na 45 °C. Sprchy i sauna jsou bezbariérové a za vstup do sauny se neplatí žádný příplatek.

Vstupní hala s občerstvením

První pomoc v případě hladu nebo žízně vám poskytne náš automat se sladkostmi a studenými nápoji. Ve druhém automatu s teplými nápoji si naopak můžete vychutnat kávu nebo čaj. V prostorách vstupní haly se rovněž můžete posadit u stolků a zdarma se připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Šatny a zázemí

Oddělené šatny pro muže i ženy s uzamykatelnými skříňkami na mince (10 Kč) naleznete ihned za pokladnou. K dispozici je sušárna, u východu z šaten také panely se zrcadly a ručními fény pro dosušení.

Virtuální prohlídka

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále