Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
BAZÉN
DNES OTEVŘENO
PRO VEŘEJNOST
Sledujte rozpis drah
PARNÍ SAUNA
V PROVOZU
Od 1.7.2024 se mění otevírací doba během letních prázdnin. Bazén bude otevřen v čase 8:00 - 20:00 každý den. Parní sauna bude v provozu každé úterý a pátek v čase 8:00 - 20:00.

hledat
Informace pro návštěvníky

Informace pro návštěvníky

Bazén Ponávka

OTEVÍRACÍ DOBA jinam CENÍK jinam 

Aktuálně z bazénu Ponávka

clock

Parní sauna:
V PROVOZU

clock

Teplota bazénu:
27 °C

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

Během pracovních dnů školního roku patří bazén od 8 do 19 hodin převážně nájemcům z řad sportovních klubů a škol, veškerá zbývající doba, tedy ve všední dny ráno a večer, je vyhrazena veřejnosti. Rozpis bazénu můžete zkontrolovat zde.

V bazénu Ponávka máme i ztráty a nálezy, neváhejte se na zapomenuté či ztracené předměty informovat na pokladně střediska. Nalezené předměty uschováváme po dobu tří měsíců od nálezu. Často jsou nám vráceny i po dlouhé době, protože si je některý jiný návštěvník omylem přibalil a při další návštěvě poctivě vrátil.

Přenosné čipové hodinky si můžete pořídit pro usnadnění platby za vstup až na 8 různých sportovišť v Brně. Vstup na sportoviště s nimi platíte bezhotovostně s možností automatického odbavení při průchodu turniketem. Nabitím kreditu minimální částkou 1 000 Kč získáte slevu 20 % na vstupném. S hodinkami můžete platit na vybraných sportovištích  i občerstvení nebo zakoupené zboží. Více informací o službě naleznete zde.

Ano, kartou MultiSport můžete bez doplatku na Ponávce zaplatit. Zvýhodnění u nás získají i držitelé Rodinných pasů. Přehled všech přijímaných poukázek, benefitních a platebních karet naleznete zde.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Jak se dostat na Ponávku

Kudy k nám

Bazén se nachází v krátké vzdálenosti od centra města. Nejbližší zastávky MHD jsou Körnerova (tramvajová linka č.2 a č.4), a zastávka Náměstí 28. října (tramvajové linky č.3, 5 a 9). Bazén nedisponuje parkovacími místy, proto pokud vyrazíte autem, můžete zaparkovat na zpoplatněném parkovišti u Úrazové nemocnice přímo před budovou bazénu.

Adresa areálu

Bazén Ponávka

Ponávka 808/3a 602 00 Brno-město
49°11'52.8"N 16°36'58.9"E

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále