Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
BAZÉN
DNES OTEVŘENO
PRO VEŘEJNOST
Sledujte rozpis drah
PARNÍ SAUNA
V PROVOZU
Od 1.7.2024 se mění otevírací doba během letních prázdnin. Bazén bude otevřen v čase 8:00 - 20:00 každý den. Parní sauna bude v provozu každé úterý a pátek v čase 8:00 - 20:00.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Bazén Ponávka

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Ideální místo pro kondiční plavání jednotlivců i skupin

Nedaleko od centra města se nachází areál krytého plaveckého bazénu, který slouží převážně plaveckým oddílům, školám a plavcům z řad veřejnosti. 25 metrů dlouhý bazén je rozdělený do 3 plaveckých drah, v ceně časově neomezeného vstupného je možné využívat i parní saunu. 

S nově zrekonstruovaným sociálním zázemím a veškerým vybavením je bazén vhodný i pro imobilní návštěvníky včetně spouštěcího zařízení pro vstup do bazénu.

Každý čtvrtek navíc vyhrazujeme bazén pravidelnému  plavání seniorů, ve středu pak probíhá cvičení seniorů. Vše pod vedením zkušených instruktorů. V prvním patře budovy můžete ve všední dny zrelaxovat u masáží, které provozuje v areálu bazénu soukromý subjekt.

Aktivity a služby

Plavání v 25m bazénu

Přijďte si zaplavat poblíž samotného centra Brna. K dispozici je vám 25 metrů dlouhý bazén rozdělený do tří drah s příjemnou teplotou vody 27 °C a hloubkou 1,15–1,60 m. Bazén je vhodný k výuce plavání i kondičnímu plavání jednotlivců. Veškeré zázemí je připraveno i na imobilní návštěvníky.

Saunování

Zcela jistě oceníte možnost využití parní sauny, která se nachází v bazénové hale. Parní sauna nabízí kombinaci hydroterapie a termoterapie, které jsou vhodné především pro úlevu svalů a kloubů. Horká pára s teplotou 45°C při vysoké vlhkosti příjemně zvlhčí vaši pokožku a prospěje i dýchacímu systému.

Masáže

Součástí služeb poskytovaných v budově bazénu Ponávka jsou i masáže provozované soukromým subjektem. Objednání masáže je možné ve všední dny 8:00–17:00 hod. na telefonním čísle +420 739 970 113, případně e-mailu ponavka.relax@seznam.cz. V nabídce je široká škála typů masáží dle vašich preferencí, např. masáž relaxační, ABS-anti blok systémová masáž, aroma masáž aj.

Občerstvení

Před plaváním, ale hlavně bezprostředně po něm člověku pěkně slehne. První pomoc v případě hladu nebo žízně vám nyní poskytnou dva automaty s občerstvením a horkými nápoji umístěné v prostorách vstupní haly. Můžete zde taktéž využít posezení u stolků a zdarma se připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Plavecká výuka

Pro žáky brněnských základních a středních škol nabízíme dva druhy plaveckých kurzů: 1) Základní plavecká výuka pro žáky 1. stupně, 2) Kondiční plavání a zdokonalovací plavecká výuka. Kurzy jsou vedeny zkušeným trenérským týmem s mnohaletými zkušenostmi a odbornými znalostmi.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále